Akce leden 2023

Při podání přihlášek do autoškoly nejpozději do 31. 1. 2023 bude cena určena ceníkem z 1. 7. 2022 přestože jeho platnost je oficiálně ukončena 31.12.2022.

Ceník akce najdete ZDE.

Podmínkou je kompletní podání přihlášky – to jest doručení

  • podepsané přihlášky – lze vygenerovat zde: online přihláška
  • vyplněného a lékařem podepsaného potvrzení zdravotní způsobilosti

Tedy nestačí pouhé odeslání online přihlášky, ale formulář musí být také doručen na pobočku autoškoly s podpisem a potvrzením zdravotní způsobilosti. Bez doručení je totiž přihláška do autoškoly neplatná. Přesto prosím využijte formulář online přihlášky, kde se patřičné tiskopisy vygenerují a předepíší do systému správy žadatelů.

Akce platí na všechny skupiny řidičských oprávnění a ostatní služby autoškoly.