Staňte se instruktorem

Máte rádi řízení?

Umíte dobře vysvětlovat?

Máte trpělivost?

Pokud jste odpověděli ano, tak máte dobré předpoklady stát se instruktorem autoškoly. Jestliže máte o takové zaměstnání zájem, tak musíte splnit zkoušky, na které Vás můžeme připravit. V naší autoškole je možné získat oprávnění učitele pro všechny skupiny. Podmínkou nutnou ke splnění je minimálně 3 letá aktivní praxe pro danou skupinu. Každý zájemce musí absolvovat přípravu ve formě náslechů.

Přijďte učit k nám!

Autoškola Pegas hledá učitele zejména pro skupiny A a B. U nás Vám tedy zajistíme přípravu k získání licence a následně také práci v tuto chvíli na vedleší úvazek: obvykle na dohodu o provedení práce nebo nebo formou vlastního IČ – dle individálních požadavků. Dobré finanční ohodnocení, práce zejména v odpoledních hodinách s volností v plánování, moderní vozidla.

Neváhejte nás kontaktovat na tel. 732 559 705 nebo email: fila@autoskolapegs.cz